İnstagram'da Canlı Yayın Yapmak

İnstagram'da Canlı Yayın Yapmak

Sosyal medya uygulamaları arasında en çok popülerliğini koruyabilen ve kullanıcılarının da popülerliğini korumalarını ve artırmalarını en çok seven platform Instagram'dır. Bu platformda paylaştığınız her şey, yaptığınız her yorum ve beğendiğiniz gönderiler, izlediğiniz hikayeler ve hatta izlemediğiniz şeyler bile izlenmektedir. Yöneticilerin ve İnstagram güvenlik botlarının bu izlemeleri yapma sebebi hem uygulama içi reklamlamanın geliştirilmesi için hem de ön plana çıkmak isteyen kullanıcıların önünü açabilmek için gereklidir. Buraya kadar her şeyde hemfikiriz. Peki İnstagram'da canlı yayın yapmak popülerliği artırmak açısından ne kadar önemli?

Yani yapacağınız canlı yayınlar sizlere bu platformda ne kazandıracak?

            İster etkinlik için yapın bu yayını, isterseniz de takipçilerinizle dertleşmek için yapın farketmiyor. Siz günlük, haftalık veya düzenli olduğu müddetçe belirli aralıklarda yayın açtığınız zaman takipçileriniz sizleri daha çok merak etmeye başlıyorlar. Nasıl mı? Çocukluğunuzu hatırlayın, hoşlandığınız kişi sokağın başından geçsin diye beklediğiniz günleri. O günlerde nasıl ki her gün o sokaktan o saatte geçeceğini bilir ve beklerdiniz ya hani, işte aynen bu sebepten ötürü takipçileriniz de sizleri bekleyecek ve sayfanızda, içeriklerinizle daha çok vakit harcayacak. Üstelik sizin reklamınızı bile yapacak. " Bak! Şu.... kişi her gün düzenli yayın yapıyor, ne güzel sohbetler dönüyor..." gibi konuşmaları kendi arkadaşları arasında geçirmesini sağlamış oluyorsunuz. Sadece o değil, İnstagram'da canlı yayın yapmak ve bu yayınların iyi izlenmesini sağlamak noktasında sizlere verdiğimiz İnstagram canlı yayın izlenme artırma servisi sayesinde de hem izlenmeleriniz ve profil ziyaretleriniz artacak, hem de edindiğiniz kitlelere daha verimli ve güvenilir şekilde hizmet vermeye devam edebileceksiniz.

Bir marka, kamuoyuna yaptığı duyuruların ne kadar ciddiye alındığı ile sorgulanır ülkemizde. Yani İnstagram'da canlı yayın yapmak aslında markanızın tanınırlığını da katlamış olacak. Bugün tanınır bütün isimler, siyasiler, şirketler, markalar bile gazetede veya televizyonda değil; Instagram'da, Twitter'da ve hatta belki de TikTok'ta duyurular ve kamuoyu bilgilendirmeleri yapıyorlar. Sizler de canlı yayın yapmanın fayadalarını hemen canlı yayın paketlerimizi fenomenpaket.com adresinden inceleyerek daha detaylı öğrenin. Birlikte büyüyüp, iyi yerlere gelelim.