Fenomenpaket.com Hakkımızda

Bizler, fenomenpaket.com alan adı altında kurulmuş olan ve kullanıcılarına en kaliteli, en güvenilir ve en hızlı şekilde bütün sosyal medya mecralarında takipçi, beğeni, izlenme, keşfet, profil ziyareti, yorum, abone, üye, trendlere girme gibi daha da artırılabilecek hizmetleri sunan bir SMM Bayii Paneliyiz. Bu hizmetlerin tamamını ücretli, indirimli veya zaman zaman ücretsiz bir şekilde kullanıcılarımıza sunma hakkını tamamen gizli tutmaktayız. Böylece sizlerin en güvenilir şekilde tercih ettiği ilk Sosyal Medya Manipülasyonu Firması olduk.

Bizler, kurulduğumuz tarihten bu yana ve geçmişimizden gelen bütün tecrübelere dayanarak sizlerin en doğru şekilde sosyal medya hizmetlerinden faydalanması için uğraşan, tamamen profesyonel bir ekiple hareket eden bir firmayız. Resmiyette dahi bu satışları online ortamda yapabilmek adına vergilendirmelerin tamamına riayet edip, sizlere en doğru  ve en hızlı şekilde sosyal medya fenomeni olma fırsatını sunuyoruz. Hatta bununla kalmıyor, önümüzdeki bütün süreci kapsayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürürken gelişiyoruz. Kuruluşumuzun henüz ilk haftasında binlerce kişiyle buluşturduğumuz sosyal medya hizmetlerimizin teminatı olarak önümüzdeki süreci kapsayacak şekilde milyonlarca yerli ve yabancı hizmet alıcıya ulaşma gayreti içerisinde olacağımızı bilmenizi istiyoruz.

İş bu kuruluş ücretlendirmeleri arasında kesinlikle mal, para ve/veya kripto varlıkları karşılıksız olarak kabul edilmemektedir. Bizler, sizlerle yani satıcı olarak bizler, alıcı olarak sizlerle iki tarafın da hakları saklı olan sözleşmeye bağlı kalarak uzaktan satış mantığı ile ticaret hali içerisindeyiz. Bu sebeple sizlerden herhangi bir şekilde karşılığı olmadan mal, para ve/veya kripto varlık talep etmeyeceğimizi beyan ederiz. Taraflar arasında yapılan alım / satım işlemlerinin tamamı vergiye tabi olup resmi şekilde ilerlediğinden, sizlere herhangi bir hizmeti teslim etsek dahi bunun garantisini karşılamakta ve memnuniyetiniz için bunu manipüle etmemekteyiz.

Çünkü FENOMENPAKET.COM adresine bağlı hiçbir çalışanın burada sizlerin kişisel ve özlük bilgilerinizi görme, değiştirme ya da diğer pazarlara yayma yetkisi yoktur. KVKK'na göre işlenip saklanan verileriniz yüksek teknolojili şifreli döküman kasalarında tutulup, gerektiğinde kanıt olarak kullanılmak üzere korunmaktadır. Herhangi bir kart, kripto cüzdan, mal varlığında kullanılan kimlik bilgileri vs. paylaşıma açık değil ve görünür bir şekilde kuruluşumuzun sahipleri tarafından dahil okunamamaktadır. Kamuoyuna duyurulur.