Instagram'daki Satışlarımı Nasıl Artırırım?

Instagram'daki Satışlarımı Nasıl Artırırım?

Günümüzde e-ticaretin boyutları artık devletleri bile aşmış durumda. Öyle ki e-ticaret firması olarak kurulan Amazon'un 6 aylık geliri tam 110 ülkenin yıllık gelirinden 1,5 kat fazlalaştı. Bunun sebepleri arasında pandemi de var elbette ama artık insan oğlunun ne kadar tembelleştiğini de bir kenara atacak değiliz. Peki Instagram da dahil olmak üzere e-ticaret yapılmasına olanak sağlayan firmalar kendi içerisindeki reklam alanlarını yeterli görüyorlar mı? Ya da başka bir deyişle e-ticaret yapan insanlar ve firmalar İnstagram'daki satışlarımı nasıl artırırım sorusunu soracak hale gelmişse şu günlerde, bu soru aslında platform içi reklamların yetersiz olmasıyla mı alakalıdır?

Şimdilerde yapılan araştırmaların çoğu en iyi ürün pazarlama platformunun Instagram olduğunu göstermektedir. Bu platform ile hem ürününüzün kullanış şeklini, hem kullanıcı yorumlarını, hem kargolama ve sipariş yöntemlerini en kısa ve en kolay şekilde takipçilerinize ulaştırabiliyorsunuz. Kitleye güven vermek ve verilen güvenin karşılığı olarak o kitlenin sipariş oluşturmasını sağlamak elbette zor. Ancak siz bile Instagram üzerinden bir şey alacakken o firmanın önce takipçilerine, sonra yorumlarına ve içeriklerine ne kadar hakim olduklarına bakarsınız. Yorumların sahtesi olmaz demeyin, her türlü dolandırıcılığı yapabilecek kuvvette insanlar hala malesef var.

Peki sizler İnstagram'daki satışlarımı nasıl artırırım diye sorduğunuz halde neler yaptınız? Güncel paylaşım yaptınız, müşteriye hızlı yanıt verip yardımcı oldunuz, güzel ve anlaşılır paylaşımlar da yaptınız. Ama hala yetersiz değil mi? Çünkü takipçi sayınız bir yerden sonra düşmeye başladı ve başladığınız yere doğru yuvarlanmak zorunda kaldınız.

İşte bu noktada bizler, İnstagram'daki satışlarımı nasıl artırırım diye soran sizler için devreye giriyoruz. Tamamen gerçek kitlelere ve müşteri potansiyeli yüksek kitlelere erişebilmeniz için güven vermeniz gerektiğinden bahsetmiştik. Bu güveni de yüksek takipçi ve etkileşimle güçlendirmeniz için buradayız. Hemen fenomenpaket.com olarak bizlerin yayımladığı paketlerden kendinize uygun olanı seçin ve satışlarınızı birlikte artıralım. Böylece kazançlarınız bir yandan katlanırken, diğer yandan artan kitleleriniz ile piyasadaki varlığınızı ve büyümenizi gittikçe güçlendirmeniz için yardımcı olacağız. Hem sizler en iyi satış rakamlarını ve marka tanınırlığınızı artırmış olacaksınız, hem de bizler sizin gibi çözüm ortakları sayesinde referansımızı güçlendirmiş olacağız.