İnstagram'da Beğeni Artırma Yolları

İnstagram'da Beğeni Artırma Yolları

Instagram'da beğeni artırma yolları arasında belki de birinci sırada düzenli paylaşım yapmak ve takipçilerinizle iyi anlaşmak geliyor. Ve tabi güzel, içi dolu ve düzenli içerik paylaşımı da bunlar arasında sayılabilir. Peki bunun dışında instagramdaki beğenilerinizi nasıl artırabilirsiniz?

Öncelikle Instagram; tıpkı YouTube, TikTok, FaceBook gibi öne çıkarma algoritmasıyla çalışarak ilgi alanlarınıza göre sizlerin önüne içerik akışını sağlayan bir yapıyla çalışıyor. Bu ne demek? Sizler gün içinde neleri araştırırsanız, neleri kendi isteğiniz ile yazıp izlerseniz veya nelerle ilgili alışveriş yaparsanız karşınıza tam da o şeylerle alakalı içerikler veya o gündemle alakalı içerikler çıkartmaktadır. Örneğin YouTube'da birkaç tane araba sürüş testi videosu izleyen bir kullanıcının karşısına ilk 3 saat içerisinde %100 oranda araç sürüş videoları önermeleri çıkacaktır.

Veya Instagram'da keşfet alanında spor ve yoga içeriklerini sürekli beğenirseniz ilk 15 dakika içerisinde bütün keşfet sayfanız sadece spor ve vücut geliştirme, yoga gibi içeriklerle dolacaktır. Bu gibi örnekler sıralanabilir. Peki İnstagram'da beğeni artırma yolları arasında bu bilginin faydası nedir?

Şöyle ki, örneğin instagram üzerinden güncel haber paylaşımı yapan bir sayfanız var. Sizler eğer o haberleri okuyan insanların tamamının takipçilerinden oluşmasını istemiyorsanız daha fazla aratılan kelimeleri içeren açıklamalar ve keşfette en çok karşılaştığınız anahtar kelimeleri kullanmanız gerekmektedir. Eğer sizin gibi diğer sayfalarla ilgilenen insanların gözünün önüne birkaç defa keşfette çıkarsanız, instagram da o kişilerin önüne ücretsiz olarak sizin içeriklerinizi çıkaracaktır. Keşfet mantığı ile instagram'da beğeni artırma yolları arasında en mantıklı yolu kat etmiş olacaksınız.

Fakat bu tek başına yeterli değil. Çünkü yumurta mı tavuktan, tavuk mu yumurtadan mantığı var. Aslında o kişilerin arasında kendi kitlenizi oluşturabilmeniz için sayfanızdaki gönderilerin öncesinde zaten belirli bir beğeni ortalamasına sahip olması gerekmektedir. Bunu da fenomenpaket.com olarak bizlerin sunduğu hizmetlerden yararlanarak sağlayabilirsiniz. Böylece hiçbir zahmete katlanmadan, rakiplerinizden daha önce keşfet sayfasına gönderileriniz ve içerikleriniz düşer ve daha hızlı bir şekilde hem takipçi hem de beğeni sayınızı katlayarak artırabilirsiniz. Paketlerimizi incelemeyi unutmayın.